Focení miminek

Pro všechny maminky i tatínky je narození jejich potomka pravděpodobně tím nejkrásnějším pocitem, jaký mohou v životě zažít. A jak nejlépe uchovat tyto okamžiky v paměti, než mít doma obrázky svého miláčka hned po narození? :) V dnešním článku se pokusím napsat pár vět o průběhu focení novorozených… chcete vědět víc?

Workshop Capturing Happiness

Chtěla bych se tu s Vámi podělit o svůj zážitek z konce loňského roku. Během uplynulého roku jsem přemýšlela o tom, kam se posunout ve focení dál, hledala jsem inspiraci, kterým směrem se vydat, co změnit a co si ponechat. Při hledání inspirace na internetu jsem na podzim narazila na úžasnou… chcete vědět víc?

Dvojité štěstí

Focení miminek je mojí nejoblíbenější činností, mohu pak sledovat jak se postupem času mění a vyvíjí. Už od narození je možné pozorovat temperament každého děťátka. Některá klidně spí a jiná naopak pozorují okolí.  Dvojčátka Marušku a Matyáška jsem fotila poprvé na jaře, hned po narození. Tentokrát… chcete vědět víc?

Rodinné focení

Dnes vkládám ukázku z jednoho pohodového focení v ateliéru. Péťa a jeho rodina ke mě přišli v době, kdy mu byly 4 měsíce. Takže už krásně pásl koníky na bříšku a smál se na celé kolo...teda spíš na maminku a tátu :) Focení dětí je zábava v každém věku. Novorozená miminka ještě krásně spinkají, dá… chcete vědět víc?

Nový ateliér!

Ahoj, dnes bych s Vámi ráda sdílela pár záběrů z nového ateliéru,který sídlí v Hrádku u Pardubic. Spolu s dětmi se ho snažím stále vylepšovat :) Protože je teď v létě krásné počasí, fotím venku a ateliér slouží hlavně k focení miminek. Až skončí léto, budu zde fotit i větší děti a rodiny. Snažím se… chcete vědět víc?

Ahoj, maminky a tatínkové!

Jmenuji se Markét. Jsem rodinná fotografka a máma dvou nezastavitelných kluků. Nejradši fotím portréty dětí a rodičů venku pod širým nebem, když je to s počasím ale horší (a v případě novorozenců), mám k dispozici i vybavený ateliér. Focení pro mě vždycky bylo něčím víc, než jen mačkáním spouště: všechno totiž začíná už s naším prvním setkáním a probráním výběru lokality, vhodných rekvizit nebo správného oblečení.

Pro co nejrozmanitější možnosti našich focení mám k dispozici vlastnoručně vyráběné čelenky, čepičky nebo i dekorace na pozadí. Při focení se snažím udržovat příjemnou náladu, protože cítit se dobře je to nejdůležitější a na fotkách je to poznat. Největší radost mám, když se vracíte a já vidím, jak mi vaše děti rostou před očima.

Jestli už teď víte, že budete chtít svoje prcky zvěčnit, nebo se na to teprve chystáte, na mé stránce určitě najdete spoustu inspirace a získáte představu, co od mých fotek můžete očekávat.

Už teď se moc těším, až se do toho pustíme!